A n u K
0.00

 

Ostu- ja privaatsustingumsed

1.1. FIE Anu Vingisaar e-poe (edaspidi: e-pood) müügitingimused (edaspidi: Müügitingimused) kehtivad e-poest internetiaadressilt https://www.anuk.ee (edaspidi Koduleht) kaupade ostmisel sõlmitavate müügilepingute (edaspidi Müügileping või Müügilepingud) tingimustena.

1.2. Kauba müüja on FIE Anu Vingisaar, registrikood 12531122 , aadress Kivikangru 17 Saue 76506, e-posti aadress anu@anuk.ee(edaspidi: Anuk).

1.3. Kodulehelt sooritatud ostutehningu puhul loetakse Müügileping sõlmituks Anuk ja Ostja vahel kui Ostja on esitanud tellimused ja maksnud meie pangakontole erinevate maksiviiside abil tellimuses määratud rahasumma.

1.4. Kõik meie tootepildid on kodulehel autentsed pildid müüdavatest toodetest, me ei kasuta illustratiivseid või veebist võetud tootepilte.

1.5. Tellimuse täitmise aega hakatakse lugema pärast raha laekumist Anuk  pangakontole - tellimuse täitmise ajaks on laos olevate toodete puhul 3 tööpäeva. Ülejäänud juhtudel on tarneaeg märgitud tootelehel. Erandjuhtude puhul teavitame Ostjat koheselt e-maili teel või võimalusel helistame kliendile.

1.6. Kaup loetakse kätteteoimetatuks pärast kauba vastuvõtmist Ostja poolt tellimuses märgitud sihtkohas, milleks võib olla pakiautomaat või mistahes aadress Euroopas.  Kui kuller on andnud paki üle või klient võtab paki automaadist välja, läheb kogu vastutus kauba hävimise eest Ostjale.

1.7. Kui kaup ei vasta nõutud tingimustele või on transpordis purunenud, on kliendil õigus koheselt müügilepingust taganeda teavitades sellest Anuk-i viivitamatult.  Taganemise aluseks on dateeritud foto või video saatmine vigasest või puudulikust kaubast. 

1.8. Anuk kasutab tarneks Itella, Omniva ja TNT kullerteenust üle Euroopa.

2. Müügilepingust taganemine

2.1 Müügilepingust taganemine annab 14 päeva jooksul kliendile õiguse leping lõpetada. Tagastatavad tooted ei tohi olla kasutatud ja peavad olema uue meilt tarnitud toote omadustega. Kui me saame tagastatud toote teilt kätte, siis me hüvitame selle maksumuse aga mitte tarnekulusid meilt ostjale ja tagastuse tarnekulusid. Samuti ei hüvita me maksesüsteemidest tulenevaid kulusid.  Transpordis kaduma läinud tooteid ei hüvitata.

2.2 Kui kauba väärtus on selle avamise ja tutvumisega vähenenud, on Anuk-il õigus raha tagastamises arvetada kauba väärtuse vähenemise normaalse väärtusega.

2.3 Hüvitame defektsed või valesti saadetud tooted, kus toode oli erinev tellitust, nende tagastuste puhul soovime saada lühikest videot või fotosid tootest ja samuti ostu tõendavat dokumenti.

2.4 Hüvitamise alla kuuluvad ainult tavahinnaga tooted, mitte eripakkumised, konkreetse kliendile kohandatud tooted.

3. Toodete garantii

3.1 Anuk annab toodele 2 aastase garantii. Garantiid teostatakse 3kgroup-i kontoris Tallinnas. Kõik transpordikulud, mis on vajalikud kauba saatmseks garantiiremonti, kannab Ostja. 

3.2 Garantiikäsitluse aluseks on eelnev suhtlemine 3kgroup klienditoega, mis võimaldab vead enamasti kaugteel tuvastada. Selleks kasutatakse elektroonilisi sidevahendeid ja kaughaldust.

3.3 Garantii ei kehti elektrikahjustusega jt keskkonnakahjustuste puhul, nagu niiskus, ekstreemne külm, füüsiline vigastus jne. 

4. Isikuandmete töötlemine ja privaatsus.

4.1 Anuk kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

4.2 Anuk ei kasuta marketingi otstabel küpseiseid (cookies) ega kasuta teie weebiidentiteeti marketingi eesmärgil. Kasutusel on ainult sessiooni säilitamiseks vajaminevad weebitehnilised vahendid.

envelope-oshopping-cartfacebook-squarephone